Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podium heino
Heino
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parochiehuis
Aalsmeer
19:30
Scala Theater
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Maaspoort
Venlo
20:30
Markant Uden
Uden
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Muze
Noordwijk
't Getouw
Mol
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
21:30
De Muze
Noordwijk
19:30
De Muze
Noordwijk
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
MECC
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Wilminktheater
Enschede
zaterdag 21 november 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
zondag 22 november 2020
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
maandag 23 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 24 november 2020
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 25 november 2020
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 26 november 2020
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede