Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Willem
Enschede
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Meerpaal
Dronten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Spant!
Bussum
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
maandag 19 maart 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 21 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 22 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
vrijdag 23 maart 2018
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar