Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Herberg de Pol
Diepenheim
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Podium Hoge Woerd
De Meern
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
Hoftheater
Raalte
Posttheater
Arnhem
HAL60
Roelofarendsveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
BREStheater
Brielle
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Bon theater
Medemblik
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C Warenar
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Tuin
Leusden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Reggehof
Goor
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 16 maart 2018
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
zaterdag 17 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
C.C Warenar, Wassenaar
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Agnietenhof, Tiel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
zondag 18 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 21 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal