Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Sneek
Sneek
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. Hasselt
Hasselt
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zaterdag 17 maart 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
zondag 18 maart 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 21 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
donderdag 22 maart 2018
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
ATLAS Theater, Emmen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
William Boeva - Reset
C.C. Hasselt, Hasselt
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch