Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Tuin
Leusden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Meenthe
Steenwijk
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Reggehof
Goor
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Rietveld Theater
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Molenberg
Delfzijl
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
Theater De Winsinghhof
Roden
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Nieuwe Kolk
Assen
Scheldetheater
Terneuzen
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
zaterdag 02 maart 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 05 maart 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 06 maart 2019
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 07 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Koningshof, Maassluis
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
vrijdag 08 maart 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen