Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Tuin
Leusden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:15
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Rietveld Theater
Delft
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 02 maart 2019
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 05 maart 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 maart 2019
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 07 maart 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Koningshof, Maassluis
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
vrijdag 08 maart 2019
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein