Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Figi Theater
Zeist
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Energiehuis
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Merksem
Merksem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ins Blau
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zaterdag 12 mei 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 13 mei 2018
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 14 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 15 mei 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 16 mei 2018
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 17 mei 2018
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 18 mei 2018
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal