Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater Sneek
Sneek
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
HAN Campustheater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
dinsdag 18 februari 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 19 februari 2020
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
donderdag 20 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 21 februari 2020
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam