Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Koningshof
Maassluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
De Weverij
Zierikzee
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Plomblom
Ninove
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Toomler Theater
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Sense
Dokkum
Agora Theater Druten
Druten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
donderdag 01 maart 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 02 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
zaterdag 03 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo