Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Kik
Elst
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
De Reggehof
Goor
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
donderdag 22 februari 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 23 februari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 24 februari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden