Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Noorderkerk
Sneek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
Rietveld Theater
Delft
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Boodschap
Rijen
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kwartier
Stolwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Kulturhus
Epe
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
vrijdag 08 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 09 februari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
zondag 10 februari 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle