Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Spant!
Bussum
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Posttheater
Arnhem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Reggehof
Goor
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Spant!
Bussum
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Bon theater
Medemblik
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Dakota
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
vrijdag 31 januari 2020
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 01 februari 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Chassé Theater, Breda
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:15
Enge Buren - BASTA!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Eendracht, Gemert
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Storm, Winterswijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 02 februari 2020
14:30
Gerard Cox - De grote grijze belofte
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Fulcotheater, IJsselstein
maandag 03 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
dinsdag 04 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Maagd, Bergen op Zoom