Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterkerk Hemels
Twisk
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Parnassos
Utrecht
De Horst
Venhorst
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Meenthe
Steenwijk
De Reggehof
Goor
20:30
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Sneek
Sneek
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Concordia
Enschede
donderdag 07 oktober 2021
20:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theaterkerk Hemels, Twisk
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
vrijdag 08 oktober 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Beuving - Restante
C.C. Parnassos, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Horst, Venhorst
20:15
René van Meurs - Hunkert
De Maaspoort, Venlo
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Reggehof, Goor
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Uit het niets
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Munttheater, Weert
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Parktheater, Eindhoven
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Posttheater, Arnhem
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Posttheater, Arnhem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Venray, Venray
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Venray, Venray
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Spant!, Bussum
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Liefde, Haarlem
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Tuin, Leusden
Peter Pannekoek
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 09 oktober 2021
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Den Herd, Bladel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
DeMess, Naarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gashouder, Dedemsvaart
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Kielzog, Hoogezand
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Grof geschud - Broeden
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jimmy Carr
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater De Verbeelding, Purmerend
Peter Pannekoek
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving - Restante
Theater Idea, Soest
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Sneek, Sneek
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Wilminktheater, Enschede
zondag 10 oktober 2021
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
15:00
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Iliza Shlesinger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Sneek, Sneek
16:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 11 oktober 2021
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Concordia, Enschede