Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Hoftheater
Raalte
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Perron-3
Rosmalen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Stroud
Putten
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Horst
Venhorst
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Reggehof
Goor
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
zaterdag 31 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 01 april 2018
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 04 april 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
donderdag 05 april 2018
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 06 april 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort