Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
C.C. Achterolmen
Maaseik
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Capitole
Gent
20:15
C.C. Stroud
Putten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
Kukeleku
Horst
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 23 maart 2018
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 24 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
zondag 25 maart 2018
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
maandag 26 maart 2018
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 28 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 29 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk