Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
BREStheater
Brielle
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Drommedaris
Enkhuizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Hoftheater
Raalte
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Willem
Enschede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Deurne
Deurne
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kappen
Haaksbergen
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Musis
Arnhem
De Spil
Roeselare
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Muze
Noordwijk
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater PePijn
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Stroud
Putten
Theater De Veste
Delft
zaterdag 26 januari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
zondag 27 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
maandag 28 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 29 januari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
woensdag 30 januari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 31 januari 2019
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft