CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
De Muze
Noordwijk
1
1
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Singer Theater
Laren
Theater de Huiskamer
Weert
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Arto Theater
Schoonhoven
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Klif 12
Den Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Werf
Aalst
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
00:00
Bon theater
Medemblik
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agnietenhof
Tiel
Pook
Oostknollendam
19:00
La Madeleine
Brussel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeMess
Naarden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agora Theater Druten
Druten
zo 13 jan
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Imperiumtheater
Leiden
00:00
P3
Purmerend
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
ma 14 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
di 15 jan
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
1
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
wo 16 jan
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Willem
Papendrecht
1
Theater de Spiegel
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten

zaterdag 12 januari 2019

Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten

zondag 13 januari 2019

20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Imperiumtheater, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel P3, Purmerend
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

maandag 14 januari 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

dinsdag 15 januari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen

woensdag 16 januari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Dakota, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theaters Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Willem, Papendrecht
1
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Laureij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik? De Nieuwe Kolk, Assen
Murth Mossel - Pauwer Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Brainwash Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Louise Korthals - Alles is er Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Aan de Slinger, Houten
Pagina 1