CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Bon theater
Medemblik
C.C. De Werf
Aalst
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
1
1
DeMess
Naarden
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Klif 12
Den Hoorn
Koningshof
Maassluis
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 13 jan
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Imperiumtheater
Leiden
00:00
P3
Purmerend
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 14 jan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 15 jan
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
1
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
wo 16 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

zaterdag 12 januari 2019

Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht

zondag 13 januari 2019

20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Imperiumtheater, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel P3, Purmerend
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag

maandag 14 januari 2019

Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 15 januari 2019

Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp

woensdag 16 januari 2019

Jeroen van Merwijk - Lucky Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Odeon, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina 1