CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Klif 12
Den Hoorn
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Singer Theater
Laren
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DeMess
Naarden
De Muze
Noordwijk
1
1
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pook
Oostknollendam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Arto Theater
Schoonhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Huiskamer
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
zo 13 jan
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Imperiumtheater
Leiden
00:00
P3
Purmerend
ma 14 jan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 15 jan
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
1
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
wo 16 jan
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp

zaterdag 12 januari 2019

20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

zondag 13 januari 2019

20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Imperiumtheater, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel P3, Purmerend

maandag 14 januari 2019

Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 15 januari 2019

20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp

woensdag 16 januari 2019

20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
Louise Korthals - Alles is er Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Dakota, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Omval, Diemen
Brigitte Kaandorp - Eh... Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Beun, Heiloo
00:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pagina 1