CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
1
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 17 apr
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Bloos
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaters Tilburg
Tilburg
do 18 apr
AINSI
Maastricht
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Vorstin
Hilversum
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
DOK 6
Panningen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
1
Munttheater
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen

dinsdag 16 april 2019

Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán Het Musiater, Zevenaar
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
ComedyTrain on Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadstheater Arnhem, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Beun, Heiloo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 17 april 2019

Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Angela Groothuizen - Lueke binge De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - De grenzen van Ernst Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken) Hofman Café, Utrecht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Bloos, Breda
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Venray, Venray
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Ploeg Ultimatum Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Boerderij, Huizen
Yentl en de Boer - Magie Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Mythe, Goes
Thomas Acda - Motel Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs Kemperink - Bonje Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg

donderdag 18 april 2019

Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) AINSI, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C Warenar, Wassenaar
Javier Guzman - Guzmán C.C. De Pas, Heesch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles! De Domijnen, Sittard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Het leven an sich De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu De Maagd, Bergen op Zoom
Fresku - Voordat het te laat is De Maaspoort, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Molenberg, Delfzijl
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Nathalie Baartman - Breek Den heuvel, Alphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Oeloek - Droeftoeters Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk DOK 6, Panningen
Emilio Guzman - Kom dan! Het Evertshuis, Bodegraven
Matroesjka - Brainwash Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
ANNE & LISA - Weltschmerz KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Markant Uden, Uden
Foto Louis C.K.
Louis C.K. Melkweg, Amsterdam
1
Ali B - Koorts Munttheater, Weert
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu S.C.C. De Enck, Oirschot
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pagina 1