Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Munttheater
Weert
20:30
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Palethe
Overpelt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
donderdag 16 mei 2019
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 17 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
zaterdag 18 mei 2019
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven