CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Vorstin
Hilversum
De Stenge
Heinkenszand
2
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
vr 17 mei
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Munttheater
Weert
20:30
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Palethe
Overpelt
za 18 mei
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem

donderdag 16 mei 2019

Dolf Jansen - Bijna Theater Zinin, Nijverdal
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Koningshof, Maassluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kaj Gorgels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?! Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán De Stenge, Heinkenszand
2
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Breek De Kleine Willem, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Domijnen, Sittard
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Agnietenhof, Tiel

vrijdag 17 mei 2019

20:00
Victor Luis van Es Theaters Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Orpheus, Apeldoorn
20:00
Patrick Laureij Theater Kerkrade, Kerkrade
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Lievekamp, Oss
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Venray, Venray
1
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Acda - Motel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Munttheater, Weert
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:00
Véronique Gallo Koninklijk Circus, Brussel
Arie & Silvester - Wie?! Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Backstage Comedytour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kommil Foo - Oogst Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Souvenirs Fulcotheater, IJsselstein
20:00
MK de Manvan ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Eendracht, Gemert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultura, Ede
Rayen Panday - Fenomeen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Het leven an sich Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek Cacaofabriek, Helmond
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Palethe, Overpelt

zaterdag 18 mei 2019

Sjaak Bral - Sex met Sjaak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Verwachting, Ritthem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadshoftheater Vianen, Vianen
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg de Lawei, Drachten
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pagina 1