CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 sep
20:30
Hofman Café
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
do 12 sep
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vr 13 sep
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
za 14 sep
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
1
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Podium Neede
Neede
20:15
de Berchplaets
Berghem
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Het Klooster
Woerden
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
zo 15 sep
20:00
City of Wesopa
Weesp
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
ma 16 sep
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 17 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 18 sep
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
00:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 19 sep
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
vr 20 sep
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Horst
Venhorst
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
DNK
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker Winschoten
Winschoten
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
za 21 sep
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Machinist
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Kulturhus Holten
Holten
zo 22 sep
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
ma 23 sep
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
di 24 sep
19:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Toneelschuur
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
wo 25 sep
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Hofman Café
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam

woensdag 11 september 2019

20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night Hofman Café, Utrecht
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
00:00
Jan Beuving - Rotatie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater aan de Schie, Schiedam

donderdag 12 september 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Het Klooster, Woerden
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto John Cleese
John Cleese Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Freek de Jonge - De Canon TAQA Theater De Vest, Alkmaar

vrijdag 13 september 2019

Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
John Cleese Theater Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Freek de Jonge - De Canon Theater De Veste, Delft
20:00
Edson Da Graça - Wakker Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss

zaterdag 14 september 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Stacey Esajas - SOEP! Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte De Kattendans, Bergeijk
1
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking de Berchplaets, Berghem
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Klooster, Woerden
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Freek de Jonge - De Canon Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Theater RhederArt, Dieren

zondag 15 september 2019

20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET City of Wesopa, Weesp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Wesopa Weesp, Weesp
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem

maandag 16 september 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 17 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater De Omval, Diemen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 18 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Idea, Soest
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Zuidplein, Rotterdam

donderdag 19 september 2019

20:00
Urbanus Dok6, Panningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater PePijn, Den Haag
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Pas, Heesch
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Schattelijn, Geertruidenberg

vrijdag 20 september 2019

20:30
Xarah von den Vielenregen Blue Collar Hotel, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Horst, Venhorst
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie DNK, Assen
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Cultuurhuis De Klinker Winschoten, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg de Lawei, Drachten

zaterdag 21 september 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Machinist, Rotterdam
Sara Kroos - Verte Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Cammeleur, Dongen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST DiamantTheater, Den Haag
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Kulturhus Holten, Holten

zondag 22 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Mozaïek, Zuidlaren

maandag 23 september 2019

Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater 't Speelhuis, Helmond
1

dinsdag 24 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parktheater, Eindhoven
00:00
Nathalie Baartman - Breek Toneelschuur, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn

woensdag 25 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater Hof 88, Almelo
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parktheater, Eindhoven
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina 1