CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 okt
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Ludens
Voorburg
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 11 okt
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
za 12 okt
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Bon theater
Medemblik
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. De Kei
Reusel

donderdag 10 oktober 2019

00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Griffioen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Podium Boxtel, Boxtel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater De Veste, Delft
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live C.C. Martien van Doorne, Deurne
Henry van Loon - Onze Henry Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Hehobros Theater Concordia, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Verte C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Enge Buren - BASTA! Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Ervaring Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Idea, Soest
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 11 oktober 2019

20:15
Hehobros Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Musis, Arnhem
20:00
Urbanus De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Evertshuis, Bodegraven
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - BASTA! Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Diligentia, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Pas, Heesch
20:30
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
René van Meurs - Hunkert J.C. Pardoes, Hoogwoud
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Aan de Slinger, Houten
Foto Kommil Foo - Oogst
Kommil Foo - Oogst Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daan Boom - De Eerste Theater De Tuin, Leusden
Sara Kroos - Verte Koningshof, Maassluis
20:00
De Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Carrousel, Ommen
20:15
Stacey Esajas - SOEP! Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Comedy club Snek Het Bolwerk, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is S.C.C. De Ruchte, Someren
Kasper van der Laan - 1 Kilo Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agnietenhof, Tiel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Patrizanen - Het leven an sich Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Storm, Winterswijk
Najib Amhali - Waar was ik? Zaantheater, Zaandam

zaterdag 12 oktober 2019

00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette Musis, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Hehobros Gashouder, Dedemsvaart
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Schattelijn, Geertruidenberg
Kirsten van Teijn - NOBEL De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Bon theater, Medemblik
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Het Dorpshuis, Nigtevecht
Sara Kroos - Verte Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Kei, Reusel
Pagina 1