Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De tippe
Vledder
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
Flint
Amersfoort
woensdag 19 februari 2020
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
donderdag 20 februari 2020
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 21 februari 2020
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 22 februari 2020
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort