CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 nov
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Scala Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
ma 23 nov
Maaspodium
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
di 24 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
AFAS Live
Amsterdam
wo 25 nov
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Biekorf
Lebbeke
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
't Getouw
Mol
do 26 nov
Wilminktheater
Enschede
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Mimik
Deventer
19:00
Mimik
Deventer
20:00
MECC
Maastricht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dok6
Panningen
Den heuvel
Alphen
DeLaMar
Amsterdam
19:30
De Muze
Noordwijk
21:30
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Druten
Druten
vr 27 nov
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

zondag 22 november 2020

Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz

maandag 23 november 2020

155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam

dinsdag 24 november 2020

Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Schouwburg Het Park, Hoorn
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alex Ploeg - EGO De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam

woensdag 25 november 2020

Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theaterhotel Almelo, Almelo
19:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
21:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
Pieter Verelst - Amai Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater de Purmaryn, Purmerend
Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Studio de Bakkerij, Rotterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eva Crutzen - Opslaan als Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
155 (éénvijfvijf) - Stuk Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Grof geschud - lijmen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Orpheus, Apeldoorn
20:30
André Manuel - Sneu Markant Uden, Uden
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Elstak & Elstak - Overlieven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino - Opgefokt Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt Flint, Amersfoort
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Kiki Schippers - Meer De Muze, Noordwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Biekorf, Lebbeke
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Gabriels - #Eindejaars2 't Getouw, Mol

donderdag 26 november 2020

Guido Weijers - De Oudejaarsconference Wilminktheater, Enschede
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven Werftheater, Utrecht
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel - Sneu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater De Willem, Papendrecht
19:30
René van Meurs - Hunkert Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
René van Meurs - Hunkert Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater De Veste, Delft
Martijn Kardol - Welkom Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniëlle Schel - OK Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Cabarestafette Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Johan Goossens - In het beste geval Mimik, Deventer
19:00
Johan Goossens - In het beste geval Mimik, Deventer
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop MECC, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Dok6, Panningen
Karin Bruers - Love is Wonderful! Den heuvel, Alphen
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! De Muze, Noordwijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! De Muze, Noordwijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai De Kattendans, Bergeijk
Nigel Williams C.C. De Bunder, Moorslede
Bert Gabriels - #Eindejaars2 C.C De Muze, Heusden-Zolder
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Agora Theater Druten, Druten

vrijdag 27 november 2020

19:30
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht
Lisa Loeb - Extase Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lisa Loeb - Extase Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
André Manuel - Sneu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina 1