Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
DNK
Assen
Figi Theater
Zeist
19:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Scala Theater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Orpheus
Apeldoorn
21:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:30
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Het Klooster
Woerden
22:00
Meervaart
Amsterdam
Capitole
Gent
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Den Enghel
Bergen op Zoom
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater Sneek
Sneek
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
Meervaart
Amsterdam
Capitole
Gent
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Genk
Genk
Ethias Arena
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Vestzaktheater
Son
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
19:00
Agora Theater Druten
Druten
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Posttheater
Arnhem
19:00
DNK
Assen
19:03
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
woensdag 02 december 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
DNK, Assen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Figi Theater, Zeist
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
20:15
Rayen Panday - Trigger
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Scala Theater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater De Veste, Delft
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
22:00
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
donderdag 03 december 2020
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Kardol - Welkom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Ploeg - EGO
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
HAN Campustheater, Nijmegen
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Sneek, Sneek
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Den Enghel, Bergen op Zoom
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wilminktheater, Enschede
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Sneek, Sneek
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 04 december 2020
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
William Boeva - B30VA
C.C. Genk, Genk
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Veur Theater, Leidschendam
Grof geschud - lijmen
De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
DeMess, Naarden
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
19:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
19:03
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan