Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Wennekerpand
Schiedam
Mimik
Deventer
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Myllesweerd
Mill
Den heuvel
Alphen
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
DNK
Assen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Mattelier
Groenlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater PePijn
Den Haag
Mimik
Deventer
De Weijer
Boxmeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De schelde
Zandvliet
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
woensdag 27 oktober 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Wennekerpand, Schiedam
Jan Beuving - Restante
Mimik, Deventer
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Meerpaal, Dronten
20:15
Ali B - Koorts
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater PePijn, Den Haag
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Wart Kamps
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
André Manuel - Sneu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 28 oktober 2021
Peter Pannekoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
Christel de Laat - Hoe dan?!
Den heuvel, Alphen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater PePijn, Den Haag
Debby Petter - De liefde voorbij
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino - Opgefokt
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Diligentia, Den Haag
20:00
André Manuel - Sneu
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
DNK, Assen
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lebbis - De Ziel
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 29 oktober 2021
Peter Pannekoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Nathalie Baartman - SNAK
De Mattelier, Groenlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Mimik, Deventer
Debby Petter - De liefde voorbij
De Weijer, Boxmeer
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Grof geschud - Broeden
C.C. De schelde, Zandvliet
20:00
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Chassé Theater, Breda
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Cabarestafette 21-22
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Meerpaal, Dronten
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater Idea, Soest
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Son
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Griffioen, Amstelveen