Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vestzaktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Spant!
Bussum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Schakel
Waregem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Klooster
Woerden
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Schakel
Waregem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
vrijdag 16 september 2016
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 17 september 2016
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 20 september 2016
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 23 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 24 september 2016
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide