Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Breughelzaal
Bree
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De hoogte
Winsum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
RAI Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kulturhus Holten
Holten
vrijdag 16 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 17 september 2016
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 20 september 2016
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 21 september 2016
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
donderdag 22 september 2016
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 23 september 2016
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 24 september 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten