Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Perron-3
Rosmalen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Kulturhus
Borne
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Prinsenhof
Best
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Deurne
Deurne
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Speeldoos
Vught
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Venray
Venray
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Flint
Amersfoort
C.C. Merksem
Merksem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kielzog
Hoogezand
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Prinsenhof
Best
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Perron-3
Rosmalen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Rietveld Theater
Delft
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Machinist
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 13 december 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 14 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 15 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem