Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurschuur
Monster
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
RAI Theater
Amsterdam
Prinsenhof
Best
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Perron-3
Rosmalen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Domijnen
Sittard
Cultuurcentrum GO
Leerdam
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rietveld Theater
Delft
20:00
Prinsenhof
Best
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Het Kielzog
Hoogezand
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
donderdag 13 december 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 14 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 15 december 2018
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag