Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Weijer
Boxmeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Odeon
Zwolle
Wilminktheater
Enschede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Verwachting
Ritthem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 18 mei 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
zondag 19 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
maandag 20 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 22 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 23 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 24 mei 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam