CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 25 sep
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 26 sep
Schouwburg Venray
Venray
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
DOK 6
Panningen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 27 sep
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
C.C Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
za 28 sep
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
Sense
Dokkum
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
zo 29 sep
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
di 01 okt
De Molenberg
Delfzijl
wo 02 okt
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 03 okt
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 04 okt
Zaantheater
Zaandam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
De Molenberg
Delfzijl
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Acropolis
Megen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk

woensdag 25 september 2019

20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater PePijn, Den Haag

donderdag 26 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Verte Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater Hof 88, Almelo
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat DOK 6, Panningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Kleine Willem, Enschede
20:30
Stacey Esajas - SOEP! Werftheater, Utrecht

vrijdag 27 september 2019

Sara Kroos - Verte Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Vestzak Theater Son en Breugel, Son
Max van den Burg - Paasbest Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Carrousel, Ommen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Jan van Besouw, Goirle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Edson Da Graça - Wakker C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Koningshof, Maassluis
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater RhederArt, Dieren
20:00
Soundos - Niets te verliezen C.C Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Vestzak Theater Son en Breugel, Son
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Posttheater, Arnhem

zaterdag 28 september 2019

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Verte De Kunstgreep, Oostzaan
Fred van Leer - Leer van Fred Live Sense, Dokkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Soundos - Niets te verliezen Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - NOBEL Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arie en Silvester - WIE?! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking BaronTheater, Opende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Aan de Slinger, Houten

zondag 29 september 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

dinsdag 01 oktober 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl

woensdag 02 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - Life On Stage Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette De Muze, Noordwijk
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 03 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry Schaffelaartheater, Barneveld
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Comedy Night bij café The Jack The Jack, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of Ton Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Het Musiater, Zevenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Idea, Soest
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 04 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry Theater Floralis, Lisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd DeMess, Naarden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Acropolis, Megen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Kennemer Theater, Beverwijk
Pagina 2