Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Meervaart
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Spant!
Bussum
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Bon theater
Medemblik
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 18 oktober 2019
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Toegift, Den Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 oktober 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
dinsdag 22 oktober 2019
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 23 oktober 2019
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 24 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 25 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Podium Mozaiek, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Spant!, Bussum
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 26 oktober 2019
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Bon theater, Medemblik
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Howard Komproe - Life On Stage
Spant!, Bussum
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
zondag 27 oktober 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater De Omval, Diemen
maandag 28 oktober 2019
20:00
Tom Segura
Boom Chicago, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 29 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 30 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater De Omval, Diemen
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Zaantheater, Zaandam
donderdag 31 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Boerderij, Huizen
vrijdag 01 november 2019
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 02 november 2019
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 03 november 2019
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 04 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 05 november 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam