Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
00:00
C.C. Stroud
Putten
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Martiniplaza
Groningen
Minnepoort
Leuven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zaterdag 12 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
zondag 13 oktober 2019
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 14 oktober 2019
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
woensdag 16 oktober 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 oktober 2019
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
vrijdag 18 oktober 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Toegift, Den Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Amphion, Doetinchem