Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Werftheater
Utrecht
Huis van Eemnes
Eemnes
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Hofman
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Figi Theater
Zeist
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Idea
Soest
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Werftheater
Utrecht
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Idea
Soest
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
woensdag 15 januari 2020
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
donderdag 16 januari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 17 januari 2020
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 18 januari 2020
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Flint, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 22 januari 2020
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 23 januari 2020
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 24 januari 2020
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
zaterdag 25 januari 2020
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Huis van Eemnes, Eemnes
woensdag 29 januari 2020
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
donderdag 30 januari 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 31 januari 2020
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 01 februari 2020
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zondag 02 februari 2020
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Fulcotheater, IJsselstein
dinsdag 04 februari 2020
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podium Hoge Woerd, De Meern
woensdag 05 februari 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 06 februari 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Yora Rienstra - UP
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 07 februari 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
zaterdag 08 februari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
zondag 09 februari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 10 februari 2020
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 12 februari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 13 februari 2020
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 14 februari 2020
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
zaterdag 15 februari 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 18 februari 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 19 februari 2020
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
donderdag 20 februari 2020
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 21 februari 2020
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
zaterdag 22 februari 2020
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
zondag 23 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 februari 2020
20:30
Anuar - EERLIJK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Speeldoos, Baarn
woensdag 26 februari 2020
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 27 februari 2020
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 28 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
zaterdag 29 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
maandag 02 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort