Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koningshof
Maassluis
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
19:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Meervaart
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Parochiehuis
Delden
21:30
Markant Uden
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
Musis
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Idea
Soest
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
De Meerpaal
Dronten
21:15
De Meerpaal
Dronten
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Het Klooster
Woerden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus
Denekamp
21:30
Markant Uden
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Mimik
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
zaterdag 26 september 2020
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
19:30
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
22:00
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Daniëlle Schel - OK
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Steef de Jong - SISI BOY
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater PePijn, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:30
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 27 september 2020
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 28 september 2020
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 29 september 2020
20:00
Chassé Comedy Club
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Korrel Zout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
chasse comedy club
Mezz, Breda
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 30 september 2020
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Parochiehuis, Delden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
George & Eran - George & Eran worden racisten
Musis, Arnhem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
donderdag 01 oktober 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout