Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Ethias Arena
Hasselt
21:00
DNK
Assen
19:00
DNK
Assen
19:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Diligentia
Den Haag
DeMess
Naarden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Bogaard
Sint-Truiden
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Capitole
Gent
C.C. Genk
Genk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
19:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Kik
Elst
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ethias Arena
Hasselt
De Spil
Roeselare
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Diligentia
Den Haag
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 04 december 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
21:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Meer
DeMess, Naarden
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Maaspoort, Venlo
Grof geschud - lijmen
De Maagd, Bergen op Zoom
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
21:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
William Boeva - B30VA
C.C. Genk, Genk
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
C.C. De tippe, Vledder
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 05 december 2020
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2
Podium Victorie, Alkmaar
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1
Podium Victorie, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Markant Uden, Uden
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Nigel Williams
De Spil, Roeselare
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
zondag 06 december 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
DeLaMar, Amsterdam
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 07 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda