Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
Theater Idea
Soest
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Idea
Soest
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Idea
Soest
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Idea
Soest
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
zondag 04 juni 2023
20:15
Herman van Veen - De voorstelling
Flint, Amersfoort
maandag 05 juni 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Beatrix Theater, Utrecht
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 06 juni 2023
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 07 juni 2023
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 08 juni 2023
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 09 juni 2023
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Flint, Amersfoort
zaterdag 10 juni 2023
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Flint, Amersfoort
zondag 11 juni 2023
15:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 12 juni 2023
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Beatrix Theater, Utrecht
donderdag 15 juni 2023
20:30
Youp van ’t Hek - De Laatste Ronde
Openluchttheater Cabrio, Soest
dinsdag 20 juni 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 23 juni 2023
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 28 juni 2023
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 29 juni 2023
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 03 juli 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 04 juli 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 05 juli 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 07 september 2023
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 08 september 2023
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 september 2023
20:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
woensdag 13 september 2023
20:00
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Werftheater, Utrecht
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Podium Hoge Woerd, De Meern
donderdag 14 september 2023
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Werftheater, Utrecht
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
De Wereld Volgens Maarten Van Rossem
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 16 september 2023
20:15
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Het Klooster, Woerden
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Alex Klaasen - No Ponies
Theater de Kom, Nieuwegein
dinsdag 19 september 2023
20:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
vrijdag 22 september 2023
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Alex Klaasen - No Ponies
Figi Theater, Zeist
zaterdag 23 september 2023
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
donderdag 28 september 2023
20:00
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Lotte Velvet - ondergrond
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp
Werftheater, Utrecht
vrijdag 29 september 2023
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Theater Idea, Soest
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Figi Theater, Zeist
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
De Meiden Van Toen - Zienderogen
Werftheater, Utrecht
20:00
Beth & Flo - Ander onderwerp
Theater De Tuin, Leusden
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Alex Klaasen - No Ponies
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zaterdag 30 september 2023
20:15
Kiki Schippers Met Band
Theater de Speeldoos, Baarn
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
De Meiden Van Toen - Zienderogen
Werftheater, Utrecht
Chris Verlaan - De Kringloper
Theater Aan de Slinger, Houten
zondag 01 oktober 2023
18:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 02 oktober 2023
20:00
Man Man Man - de Podcast LIVE
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 04 oktober 2023
20:15
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Het Klooster, Woerden
donderdag 05 oktober 2023
Thijs Kemperink - Halverwege
Werftheater, Utrecht
Grof geschud - Kroost
Theater Idea, Soest
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 06 oktober 2023
Vlamousse - In den beginne
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Flint, Amersfoort
Martijn Crins - Mesthoop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
De Meiden Van Toen - Zienderogen
Theater Idea, Soest
zaterdag 07 oktober 2023
16:00
Laat Me Met Rust! - Jasper Smit (10+)
TivoliVredenburg, Utrecht
Kiki Schippers Met Band
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter!
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
maandag 09 oktober 2023
20:00
Man Man Man - de Podcast LIVE
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 11 oktober 2023
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Flint, Amersfoort
donderdag 12 oktober 2023
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Davey Turnhout - Niet normaal gelukkig
Werftheater, Utrecht
vrijdag 13 oktober 2023
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise)
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Theater de Kom, Nieuwegein
Luan Buleshkaj, Robbie Wallin En Guillano Herdigein - Godenzonen
Theater Idea, Soest
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Berit Companjen / Silvester Zwaneveld - Hij zei / zij zei
Werftheater, Utrecht
zaterdag 14 oktober 2023
20:00
Andries Tunru - Marmer
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 17 oktober 2023
20:00
Merijn Scholten - Team solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 18 oktober 2023
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Werftheater, Utrecht
donderdag 19 oktober 2023
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Werftheater, Utrecht
Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer
Flint, Amersfoort
20:30
André Manuel - De zieke geest
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 20 oktober 2023
20:00
Wouter Monden - Stormbrein
Werftheater, Utrecht
20:00
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Idea, Soest
Musa - Schaakmat
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Annick Boer - Deze is nog beter!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zaterdag 21 oktober 2023
Vlamousse - In den beginne
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jawad Es Soufi - Harira
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis
Theater de Kom, Nieuwegein
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water?
Theater Aan de Slinger, Houten
maandag 23 oktober 2023
Aaron Elstak - TOETJE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 25 oktober 2023
20:15
N00b - n00b speelt n00b
Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 26 oktober 2023
20:30
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater de Speeldoos, Baarn