Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Maaspodium
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
vrijdag 14 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 15 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 18 februari 2020
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 19 februari 2020
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 20 februari 2020
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 21 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 22 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 25 februari 2020
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 26 februari 2020
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 27 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 28 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 29 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 04 maart 2020
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 05 maart 2020
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 06 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 10 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
woensdag 11 maart 2020
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 12 maart 2020
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 13 maart 2020
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 14 maart 2020
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 17 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 18 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 19 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 20 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 21 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 24 maart 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 25 maart 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 26 maart 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 28 maart 2020
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 31 maart 2020
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 02 april 2020
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 03 april 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 04 april 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 05 april 2020
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
maandag 06 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 09 april 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 10 april 2020
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 13 april 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 16 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 17 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 18 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 20 april 2020
Comedytrain
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 april 2020
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Zuidplein, Rotterdam
woensdag 29 april 2020
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 30 april 2020
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 01 mei 2020
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 02 mei 2020
Oldenhermanns - Unsexed
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 09 mei 2020
Flip Noorman
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 11 mei 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 mei 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 mei 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 14 mei 2020
Sara Kroos - Verte
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 15 mei 2020
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 19 mei 2020
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 20 mei 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 21 mei 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 22 mei 2020
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 23 mei 2020
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 25 mei 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 26 mei 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 28 mei 2020
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 29 mei 2020
Johan Fretz - Toriman
Theater Walhalla, Rotterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 30 mei 2020
Daveson Ignitia / Gilion Slory / Miquel Wiegel / Quincy Menso
Maaspodium, Rotterdam
woensdag 03 juni 2020
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
vrijdag 05 juni 2020
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 06 juni 2020
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
dinsdag 09 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 10 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 11 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 12 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 13 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 14 juni 2020
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 16 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 17 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 18 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 19 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 20 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 24 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 25 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 27 juni 2020
19:00
Lebbis
Comedy Club Haug, Rotterdam