Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
20:00
Hofman
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Dok6
Panningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Rietveld Theater
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Kulturhus Irene
Notter
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
woensdag 20 november 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 21 november 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 22 november 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten