Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
21:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Carrousel
Ommen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
de Veste
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Plein
West-Graftdijk
C.C Warenar
Wassenaar
Den Bolder
Waspik
Theater Idea
Soest
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Singer Theater
Laren
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Pand P
Eindhoven
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
woensdag 03 november 2021
20:30
André Manuel - Sneu
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Kleine Willem, Enschede
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 04 november 2021
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Verwachting, Ritthem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Carrousel, Ommen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - SNAK
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
De Domijnen, Sittard
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
de Veste, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Het Klooster, Woerden
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Idea, Soest
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater De Veste, Delft
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lebbis - De Ziel
Mimik, Deventer
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
20:30
Wart Kamps
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 05 november 2021
Jan Beuving - Restante
Het Plein, West-Graftdijk
Pieter Derks - Uit het niets
C.C Warenar, Wassenaar
Christel de Laat - Hoe dan?!
Den Bolder, Waspik
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Idea, Soest
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Singer Theater, Laren
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Podium Boxtel, Boxtel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Wilminktheater, Enschede
20:00
Lebbis - De Ziel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Markant Uden, Uden
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Stroud, Putten
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Eendracht, Gemert
20:15
Wart Kamps
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jandino - Opgefokt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lisa Loeb - Extase
Zaantheater, Zaandam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Podium heino, Heino
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Pand P, Eindhoven
20:30
André Manuel - Sneu
NatLab, Eindhoven
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Meervaart, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 06 november 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Poorterij, Zaltbommel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater De Winsinghhof, Roden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Beuving - Restante
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Leidse Schouwburg, Leiden