Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Perron-3
Rosmalen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Le Forum
Liège
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Theater aan het Spui
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Musis
Arnhem
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
De Muze
Noordwijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
De Biekorf
Brugge
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
DeMess
Naarden
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Flint
Amersfoort
woensdag 09 november 2022
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Perron-3, Rosmalen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Werftheater, Utrecht
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Joost Spijkers - Hotel Spijkers
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Restante
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 10 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Papenstraattheater, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Mythe, Goes
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Thijs Kemperink
De Buitenpoort, Huissen
20:00
Thijs Kemperink
De Buitenpoort, Huissen
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
René Van Meurs - 2636
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Paul Mirabel - Zèbre
Le Forum, Liège
20:15
Patrick Laureij - Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater aan het Spui, Den Haag
20:30
n00b speelt n00b
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Meervaart, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Het Klooster, Woerden
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Zaantheater, Zaandam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving - Restante
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Musis, Arnhem
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
André Manuel - Sneu
Werftheater, Utrecht
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg - Ego
Koningshof, Maassluis
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Alex Agnew
De Biekorf, Brugge
vrijdag 11 november 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Stef Bos - Een Bloemlezing
C.C. Het spoor, Harelbeke
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Snijders - Een avond met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Chassé Theater, Breda
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
DeMess, Naarden
Peter Pannekoek - DNA
Junushoff Theater, Wageningen
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Patrick Laureij - Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Musa - Schaakmat
Figi Theater, Zeist
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Merijn Scholten - Solo
Cultura, Ede
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Posttheater, Arnhem
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lebbis - De Ziel
Flint, Amersfoort