Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Dakota
Den Haag
Spant!
Bussum
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fidei et Arti
Oudenbosch
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
19:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:15
Theater de Spiegel
Zwolle
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Perron-3
Rosmalen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Jan van Besouw
Goirle
De Schakel
Gilze
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Den Enghel
Bergen op Zoom
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Maaspoort
Venlo
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
zaterdag 19 maart 2022
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Dakota, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Spant!, Bussum
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Weijer, Boxmeer
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maagd, Bergen op Zoom
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 20 maart 2022
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
16:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 21 maart 2022
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Spiegel, Zwolle
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater Floralis, Lisse
20:00
Jan Jaap van der Wal
La Madeleine, Brussel
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 22 maart 2022
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Spiegel, Zwolle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Umbilical Brothers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Hoe dan?!
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 23 maart 2022
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Umbilical Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit het niets
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Muze, Noordwijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Drommedaris, Enkhuizen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Crins - Mesthoop
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Veste, Delft
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Flint, Amersfoort
donderdag 24 maart 2022
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Uit het niets
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
René van Meurs - 2636
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Lebbis - De Ziel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Jan van Besouw, Goirle
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Schakel, Gilze
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
The Umbilical Brothers
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Merijn Scholten - Solo
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Crins - Mesthoop
Den Enghel, Bergen op Zoom
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino - Opgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 25 maart 2022
20:00
Stand-up Comedy
Hedon, Zwolle
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Maaspoort, Venlo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
van Beresteyn, Veendam
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
LOS - Lusten en Lasten
DRU Industriepark, Ulft
20:30
The Umbilical Brothers - - The Distraction
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
René van Meurs - 2636
Hoftheater, Raalte
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen