Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Mezz
Breda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meerpaal
Dronten
20:15
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Den Enghel
Bergen op Zoom
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
DNK
Assen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Muze
Noordwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Beneluxtheater
Berlicum
zaterdag 02 april 2022
20:15
Lebbis - De Ziel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lisa Loeb - Extase
Bon theater, Medemblik
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Max van den Burg
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Merijn Scholten - Solo
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 03 april 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
maandag 04 april 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Floralis, Lisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 05 april 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Wilminktheater, Enschede
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Meerpaal, Dronten
woensdag 06 april 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:15
Cabarestafette 21-22
De Muze, Noordwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Grof geschud - Broeden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Munttheater, Weert
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lebbis - De Ziel
Posthuis Theater, Heerenveen
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Muze, Noordwijk
20:15
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Koningshof, Maassluis
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
donderdag 07 april 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
20:15
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
Grof geschud - Broeden
Het Klooster, Woerden
20:15
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino - Opgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
Patrick Laureij - Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
20:00
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Het Kielzog, Hoogezand
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Muze, Noordwijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Junushoff Theater, Wageningen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Beneluxtheater, Berlicum