Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DeMess
Naarden
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
C.C. De tippe
Vledder
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Agnietenhof
Tiel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Helsdingen
Vianen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Stroud
Putten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
00:00
Hoftheater
Raalte
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vestzaktheater
Son
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Musis
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
DNK
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Wilminktheater
Enschede
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 06 december 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 07 december 2019
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Vestzaktheater, Son
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
Sara Kroos - Verte
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
20:00
Urbanus
Orpheus, Apeldoorn
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 08 december 2019
20:15
Daan Boom - De Eerste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
17:00
Michèle Bernier
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 09 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 10 december 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal