Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Molen
Beuningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater RhederArt
Dieren
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
DeMess
Naarden
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Velinx
Tongeren
Theater Berkelland
Eibergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Boerderij
Huizen
De Mattelier
Groenlo
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
de Berchplaets
Berghem
Theater De Omval
Diemen
C-Mine
Genk
C.C. Myllesweerd
Mill
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Concordia
Haastrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Vorst Nationaal
Brussel
Comedy Club Haug
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Toomler Theater
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Toomler Theater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Gooiland
Hilversum
Lindenberg Theater
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
De Meenthe
Steenwijk
De Cammeleur
Dongen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
vrijdag 03 april 2020
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
zaterdag 04 april 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
zondag 05 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 06 april 2020
Tommy Tiernan
Boom Chicago, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 07 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
Rayen Panday - Trigger
Theater De Veste, Delft
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
Daan Boom - De Eerste
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 08 april 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Hunkert
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theaterhotel Almelo, Almelo
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Meenthe, Steenwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Cammeleur, Dongen
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Oogst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Wilminktheater, Enschede