Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Het Punt
Vroomshoop
19:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Mainstage
's-Hertogenbosch
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Genk
Genk
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ethias Arena
Hasselt
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Capitole
Gent
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
21:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Ruchte
Someren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
15:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Capitole
Gent
C.C. De Schakel
Waregem
19:30
Meervaart
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:45
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Zalencentrum De Colle
Kollum
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
zaterdag 05 september 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
zondag 06 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
maandag 07 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
C.C. Genk, Genk
dinsdag 08 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nits
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 09 september 2020
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
21:30
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 10 september 2020
20:00
Alex Agnew
Capitole, Gent
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
19:30
Grof geschud / Lisa Ostermann / Vlamousse - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 11 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Grof geschud - lijmen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
19:30
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 12 september 2020
21:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Capitole, Gent
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Schakel, Waregem
19:30
Jawad El Soufi- Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
17:00
Jawad El Soufi-Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
19:00
Lebbis - Stand-up Corona
Comedy Club Haug, Rotterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater De Storm, Winterswijk
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:45
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
19:30
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 13 september 2020
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
maandag 14 september 2020
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent