Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
DeMess
Naarden
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Verbeelding
Purmerend
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Het Parochiehuis
Delden
Chassé Theater
Breda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
De Bogaard
Sint-Truiden
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kulturhus
Denekamp
DNK
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
NTGent
Gent
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Beneluxtheater
Berlicum
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Herd
Bladel
De Poorterij
Zaltbommel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 22 januari 2022
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Bellevue, Amsterdam
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
DeMess, Naarden
Zoutmus - Jungleprinter
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Focus
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Lebbis - De Ziel
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - Sneu
Theater De Verbeelding, Purmerend
Daniël Arends - God is mijn rechter
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 23 januari 2022
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 24 januari 2022
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 januari 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 26 januari 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Restante
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Werftheater, Utrecht
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Het Parochiehuis, Delden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Kom, Nieuwegein
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
De Bogaard, Sint-Truiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Man, man, man, de Podcast
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Agnietenhof, Tiel
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jandino - Opgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Wesopa Weesp, Weesp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 27 januari 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Christel de Laat - Hoe dan?!
Kulturhus, Denekamp
Jan Beuving - Restante
DNK, Assen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Zoutmus - Jungleprinter
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Venray, Venray
Henk Rijckaert - Influencer
NTGent, Gent
20:15
Jandino - Opgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Anuar - Eerlijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arie Koomen - BOE!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Beneluxtheater, Berlicum
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 28 januari 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
C.C. Den Herd, Bladel
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Poorterij, Zaltbommel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel