Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Idea
Soest
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
'T oude parochiehuis
Mijdrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Werftheater
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Tuin
Leusden
Werftheater
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:30
Werftheater
Utrecht
Fluor
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Flint
Amersfoort
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Idea
Soest
Werftheater
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Figi Theater
Zeist
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Vianen
Vianen
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Parnassos
Utrecht
De CultuurHoek
Driebergen-Rijsenburg
20:15
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
KOSMIK
Amersfoort
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
donderdag 26 oktober 2023
Anuar - Made in Holland
Theater Idea, Soest
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 27 oktober 2023
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Flint, Amersfoort
20:00
Mads Wittermans - The meeting
Fulcotheater, IJsselstein
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Werftheater, Utrecht
zaterdag 28 oktober 2023
20:00
Andries Tunru - Marmer
'T oude parochiehuis, Mijdrecht
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Flint, Amersfoort
Kiki Schippers Met Band
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Ja, Leuk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Niet Schieten! - Mannen van Niks
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2023
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Werftheater, Utrecht
dinsdag 31 oktober 2023
20:15
Percossa – Let Me In - Let Me Out
Flint, Amersfoort
20:00
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 01 november 2023
Vlamousse - In den beginne
Het Klooster, Woerden
20:00
Jan Beuving - Resumé 1
Theater de Speeldoos, Baarn
Ruud Smulders - Rudiversum
Werftheater, Utrecht
donderdag 02 november 2023
20:15
Kiki Schippers Met Band
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Claudia de Breij - Wat Als
Werftheater, Utrecht
vrijdag 03 november 2023
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Crins - Mesthoop
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Speeldoos, Baarn
Vlamousse - In den beginne
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Wat Als
Werftheater, Utrecht
zaterdag 04 november 2023
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Wat Als
Werftheater, Utrecht
zondag 05 november 2023
17:30
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 06 november 2023
20:00
Climate Comedy Night 2023
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 08 november 2023
Jan Beuving - Resumé 1
Het Klooster, Woerden
20:30
Andries Tunru - Marmer
Werftheater, Utrecht
donderdag 09 november 2023
Comedytunes - Comedy Night
Fluor, Amersfoort
20:00
Annick Boer - Deze is nog beter!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Alex Klaasen - No Ponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Andries Tunru - Marmer
Werftheater, Utrecht
vrijdag 10 november 2023
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Verelst - Ten Aarzel
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Theater de Kom, Nieuwegein
Riza Tisserand - 90's Kids
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ivy en de rest
Theater De Tuin, Leusden
zaterdag 11 november 2023
20:15
Alex Klaasen - No Ponies
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Resumé 1
Podium Hoge Woerd, De Meern
maandag 13 november 2023
20:00
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 november 2023
20:00
Lonneke Dort - Wat mij betreft
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Ja, Leuk
Het Klooster, Woerden
woensdag 15 november 2023
Ruud Smulders - Rudiversum
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Wat Als
Het Klooster, Woerden
Man man man, de podcast - Koud Zweet
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Valentina Tóth - Wildbloei
Werftheater, Utrecht
donderdag 16 november 2023
Claudia de Breij - Wat Als
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
André Manuel - De zieke geest
Theater Idea, Soest
Valentina Tóth - Wildbloei
Werftheater, Utrecht
vrijdag 17 november 2023
20:00
Arie Koomen - BOE!
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst
Theater de Kom, Nieuwegein
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zaterdag 18 november 2023
Luan Buleshkaj, Robbie Wallin En Guillano Herdigein - Godenzonen
Figi Theater, Zeist
20:30
Niet Schieten! - Mannen van Niks
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Claudia de Breij - Wat Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
zondag 19 november 2023
Henry van Loon - Jannie the show dog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 22 november 2023
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Het Klooster, Woerden
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij - Wat Als
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Ja, Leuk
Theater Vianen, Vianen
donderdag 23 november 2023
Henry van Loon - Jannie the show dog
Flint, Amersfoort
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Theater Aan de Slinger, Houten
vrijdag 24 november 2023
Vlamousse - In den beginne
C.C. Parnassos, Utrecht
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters
De CultuurHoek, Driebergen-Rijsenburg
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Figi Theater, Zeist
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie
Flint, Amersfoort
20:15
Andries Tunru - Marmer
Het Klooster, Woerden
20:30
Daan van der Hoeven / Hans Gommer / Piet van Eeghen / Pieter Jouke / R
KOSMIK, Amersfoort
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter!
Theater De Musketon, Utrecht
zaterdag 25 november 2023
Jawad Es Soufi - Harira
Flint, Amersfoort
Vlamousse - In den beginne
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Grof geschud - Kroost
Theater De Tuin, Leusden
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water?
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
dinsdag 28 november 2023
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers
Flint, Amersfoort
woensdag 29 november 2023
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Resumé 1
Theater Aan de Slinger, Houten
Chris Verlaan - De Kringloper
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Ja, Leuk
Theater de Speeldoos, Baarn
donderdag 30 november 2023
Peter Pannekoek - Dna
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ivy en de rest
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede